• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Estetyka

Dlaczego ludzie chorują?
Sporo zależy od genotypu człowieka – a wiadomo, że ciężko dba się o własne zdrowie, jeżeli najzwyczajniej w świecie we własnym DNA mamy niejako zapisane kłopoty z sercem czy ponadstandardowe ryzyko raka. Jednak naturalnie niesamowicie dużo zależy od naszego życiowego stylu. Zatem bardzo często ludzie chorują, ponieważ najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie funkcjonują. Świetnie to można zauważyć, gdy spojrzymy na Stany Zjednoczone. W owym jakże wielkim państwie są stany, gdzie mieszka ponadprzeciętna liczba „grubasów”, ale odnajdą się również takie miejsca, gdzie kult ładnego wyglądu jest bardzo silny, zatem zamieszkuje je dużo mniejsza ilość osób zmagających się z nadwagą.
– Odpowiednia dieta! Oczywiście w żadnym wypadku nie można popadać w wielką paranoję, odmawiać sobie wszystkich posiłków, ale jakby nie patrzeć nie powinniśmy za bardzo przesadzać ze zbędnymi kaloriami. Należy zachować umiar w żywieniu.
– Dużo więcej ruchu! W takim razie sporo więcej się ruszajmy, spacerujmy, uprawiajmy sporty. Być może pływanie, koszykówka bądź bieganie? Bardzo dobra wiadomość dla chcących nieco więcej jeść: kiedy człowiek regularnie uprawia sport, ma okazję więcej jeść – bez tycia.

1. Przeczytaj więcej

2. Przejdź dalej

3. Przeglądaj

4. Zobacz więcej

5. Odwiedź stronę

Categories: Medycyna

Comments are closed.