• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Kulinarne Podróże: Smaki Azji

Różnego rodzaju gry strategiczne dosłownie od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród fanów ogólnie pojętej elektronicznej rozrywki, ale nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. Przecież tytuły takie dają nam niezwykle ciekawą możliwość zbudowania na przykład własnej firmy właściwie od zera; bardzo często może to być dość trudne, ponieważ każdy gracz musi przy nich dbać o bardzo wiele najróżniejszych rzeczy, tak samo jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. Aktualnie rewelacyjną propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, bowiem w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość rywalizowania z innymi graczami, niejednokrotnie pochodzącymi z całego świata. Do absolutnie najciekawszych tytułów tego typu na pewno należy aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tu sprawnie działającej oraz dochodowej firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co naturalnie nie jest niczym prostym. Musimy tutaj bez przerwy troszczyć się przykładowo o najwyższy możliwy poziom naszych lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas poczujemy się właściwie jak podczas prowadzenia rzeczywistej firmy. Co więcej, spotkamy się tu z wieloma graczami z całego świata, z którymi będziemy oczywiście mogli rywalizować.
Gra Rail Nation powstała z myślą o każdym miłośniku kolei, która faktycznie jest niesamowicie wręcz atrakcyjnym tematem. Równocześnie jednak doskonale może się przy niej bawić praktycznie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc naprawdę warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Kontynuuj

2. Sprawdź tutaj

3. Otwórz link

4. Przeglądaj

Kluby Książki: Spotkania Dla Miłośników Literatury

Categories: Hobby

Comments are closed.